Jana Vyvlečková

Pojďme si ten život s dětmi společně užít

Ráda vám ukážu, jak si chvíle s dětmi užívat naplno. Podpořím váš vzájemný vztah, aby se u vás doma usadila spokojenost a bylo vám společně dobře. Velkým zdrojem inspirace jsou pro mě samotné děti. Přijměte proto mé pozvání do jejich světa a zjistěte, co se můžeme od nich naučit. Vyzkoušejte si, jak tyto ingredience obohatí váš každodenní život.

Posvítím vám na cestu k pohodovějšímu životu s dětmi

Jako máma dvou teenagerů a jednoho malého batolete, jsem postupem času zjistila, že děti nepotřebují mámu, která usiluje o to, aby zvládala výchovu na jedničku, byla za všech okolností perfektní, skvělá a úžasná.

(Stejně nakonec všichni přijdeme na to, že je to nereálné.)

Mnohem víc jim prospěje, když mají vedle sebe pohodovou mámu, která umí být laskavá k sobě i k dětem.

Proto mi dává smysl podpořit i ostatní mámy na jejich cestě k větší životní spokojenosti, aby se při výchově dětí dokázaly více uvolnit a nebály se být nedokonalé. Přeji si potkávat co nejvíce usměvavých dětí a maminek, které si umí život vychutnávat naplno, důvěřují sobě, svým dětem i životu a vzájemně se respektují a podporují.

  • Naplňuje mě rodinný život.
  • Ve společnosti dětí si připadám jako ryba ve vodě.
  • Ráda se jen tak kochám a nasávám všemi smysly krásy přírody.

Ze všeho nejvíc v přírodě miluji staré stromy,

  • procházky lesem,
  • naducané mraky,
  • květiny,
  • moře,
  • kameny.

Jsem vděčná za to, že jsem.

Na blog píšu články, ve kterých můžete načerpat inspiraci na tvoření s dětmi. Také na mé fanpage Žijeme s dětmi naplno pravidelně sdílím tipy pro děti na tvoření a hraní, které jsme odzkoušeli a patří k oblíbeným.

V on-line prostředí jsem také vytvořila prostor k vzájemnému sdílení tipů, kde můžete načerpat inspiraci i od jiných maminek nebo se sama podělit o to, co tvoříte s dětmi vy. Pokud chcete být součástí této komunity, připojte se do uzavřené facebookové skupiny Žijeme s dětmi naplno – hrajeme si a tvoříme.